O nas

Nasza firma zajmuje się formami wczesnej edukacji w zakresie nauk ścisłych. Powstała w 2013 roku jako odpowiedź na pytania dzieci, które na określonym etapie rozwoju mają potrzebę rozumienia otaczającego je świata. W naszej praktyce 5-latek zadający pytanie „Czy ja też składam się z takich malutkich cząsteczek jak woda?” nie jest niczym niezwykłym.

Nasza misja to edukacja montessoriańska w zakresie nauk ścisłych poprzez zabawę i samodzielnie wykonywane przez dzieci doświadczenia.

Autorem programu edukacyjnego Chefik jest Agnieszka Ostrowska-Sroka, którą w przygotowaniu zajęć wspiera multidyscyplinarny zespół składający się z inżynierów, biologów, pedagogów i plastyków.

 

Agnieszka

Agnieszka Ostrowska-Sroka

Z wykształcenia magister inżynier chemii, prywatnie mama dwóch dziewczynek (15 i 9 lat). Ogarnięta pasją tłumaczenia zjawisk otaczającego nas świata na język zrozumiały dla dzieci mniejszych i większych Agnieszka stworzyła program edukacyjny Chefik. Pomysł z powodzeniem wprowadziła w wielu placówkach edukacyjnych w województwie dolnośląskim. Swój czas poświęca tworzeniu nowych bloków zajęć przybliżających dzieciom coraz to bardziej skomplikowane zagadnienia chemii,  fizyki, biologii i nauk technicznych. Sama z ogromną przyjemnością prowadzi zajęcia z dziećmi.

 

 

 


 

KONTAKT


Advisium
ul. Kobierzycka 3 lok. 2
52-315 Wrocław
NIP: 699-144-66-50

tel. +48 602 68 68 92
email: info(at)chefik.pl