O nas

Program edukacyjny ”Chefik” to cykl zajęć pozwalających dzieciom zrozumieć zjawiska zachodzące w otaczającym je świecie.

Nasza firma zajmuje się formami wczesnej edukacji w zakresie nauk ścisłych. Powstała jako odpowiedź na pytania dzieci, które na określonym etapie rozwoju mają potrzebę rozumienia otaczającego je świata. W naszej praktyce 5-latek zadający pytanie „Czy ja też składam się z takich malutkich cząsteczek jak woda?” nie jest niczym niezwykłym…

Nasza misja to edukacja montessoriańska w zakresie nauk ścisłych poprzez zabawę i samodzielnie wykonywane przez dzieci doświadczenia.

Zespołem Chefik kieruje Agnieszka Ostrowska-Sroka,  w przygotowaniu zajęć wspiera ją mały, ale prężny zespół inżynierów elektryków i fizyków.

 

Agnieszka

Agnieszka Ostrowska-Sroka

Z wykształcenia magister inżynier chemii, prywatnie mama dwóch dziewczynek (12 i 6 lat).

Ogarnięta pasją tłumaczenia zjawisk otaczającego nas świata na język zrozumiały dla dzieci mniejszych i większych Agnieszka stworzyła program edukacyjny Chefik. Pomysł z powodzeniem wprowadziła w wielu placówkach edukacyjnych w wojewódźtwie dolnośląskim. Swój czas poświęca tworzeniu nowych bloków zajęć przybliżających dzieciom coraz to bardziej skomplikowane zagadnienia chemii i fizyki, z ogromną przyjemnością prowadzi zajęcia z dziećmi tworząc niesamowite pokazy chemiczo-fizyczne. 

 

 

 


 

KONTAKT


Advisium
Agnieszka Ostrowska-Sroka

ul. Słoneczna 62
52-335 Wrocław
NIP: 699-144-66-50

tel. +48 602 68 68 92
email: info(at)chefik.pl