CHEFIK

Nasza firma zajmuje się formami wczesnej edukacji w zakresie nauk ścisłych. Powstała w 2013 roku jako odpowiedź na pytania dzieci, które na określonym etapie rozwoju mają potrzebę rozumienia otaczającego je świata. W naszej praktyce 5-latek zadający pytanie “Czy ja też składam się z takich malutkich cząsteczek jak woda?” nie jest niczym niezwykłym.

Nasza misja to edukacja montessoriańska w zakresie nauk ścisłych poprzez zabawę i samodzielnie wykonywane przez dzieci doświadczenia.

Autorem koncepcji programu edukacyjnego Chefik jest Agnieszka Ostrowska-Sroka, a zajęcia przygotowuje multidyscyplinarny zespół składający się z inżynierów, biologów, pedagogów i plastyków.

więcej..

Agnieszka Ostrowska-Sroka

Z wykształcenia magister inżynier chemii,
prywatnie mama dwóch dziewczynek (15 i 9 lat).

Ogarnięta pasją tłumaczenia zjawisk otaczającego nas świata na język zrozumiały dla dzieci mniejszych i większych Agnieszka stworzyła program edukacyjny Chefik. Pomysł z powodzeniem wprowadziła w wielu placówkach edukacyjnych w województwie dolnośląskim. Swój czas poświęca tworzeniu nowych bloków zajęć przybliżających dzieciom coraz to bardziej skomplikowane zagadnienia chemii, fizyki, biologii i nauk technicznych. Sama z ogromną przyjemnością prowadzi zajęcia z dziećmi.

Advisium

ul. Kobierzycka 3 lok. 2
52-315 Wrocław
NIP: 813-236-33-53

tel. +48 602 68 68 92
email: info@chefik.pl