Zapisy na zajęcia na rok. szk. 2019/20

Witamy 🙂

Jeśli odwiedzają Państwo tę stronę w celu zapisania dziecka na zajęcia Chefik prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Zapisy na nasze zajęcia odbywają się za pośrednictwem zabezpieczonego formularza Google. Informacje i dane przekazane w formularzu są niezbędne do celów zarządzania zapisami, wygenerowania umów oraz obsługi płatności i są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (RODO). Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w naszej klauzuli informacyjnej RODO.


Rodziców dzieci uczęszczających do DSP „Atut” zapraszamy do skorzystania z formularza dostępnego tutaj.

 

Rodziców dzieci uczęszczających do innych szkół i przedszkoli prosimy o wypełnienie tego formularza.

 

W następujących placówkach możliwe jest dopisanie tylko na listę rezerwową:

 1. SP Ekola
 2. SP 15, ul. Solskiego
 3. SP Atut:
  • środa
  • czwartek
 4. SP w Bielanach Wrocławskich
  • wtorek
 5. SP w Tyńcu Małym
  • piątek, 14:45

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o naszym programie i firmie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie O Programie oraz z informacjami o nas na FB lub bezpośrednio na stronie O nas.

Zajęcia w placówkach są uruchamiane pod koniec września lub z początkiem października po zakończonej rekrutacji. Na podstawie zgłoszeń występujemy o wynajem sali od szkoły w najdogodniejszym dla wszystkich dzieci terminie oraz informujemy drogą mailową o rozpoczęciu zajęć. Jeśli ze względu na kolizję terminu zajęć Chefik z zajęciami szkolnymi dziecko nie może wziąć w nich udziału do grupy dołączamy dzieci z listy rezerwowej (limit dzieci w grupie na jednego prowadzącego to 15 osób, maksymalna liczba dzieci na zajęciach w jednej sali to 22, decyduje kolejność zgłoszeń).

Zapisanie dziecka na zajęcia jest fakultatywne. Po dostosowaniu się do Państwa preferencji odnośnie terminów i godzin zajęć i ustaleniu ich ze szkołą (nie dotyczy SP „Atut” i przedszkoli) skontaktujemy się z Państwem z prośbą o potwierdzenie udziału dziecka w zajęciach. Wtedy też otrzymają Państwo umowę i terminarz zajęć.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Chefika 🙂

 


 

Uruchomienie zajęć w nowych placówkach

Możliwość uruchomienia zajęć uwarunkowana  jest zebraniem grupy 15 dzieci z klas 1-3. Maksymalna liczba dzieci w grupie nie przekracza 15 na jednego prowadzącego. Jest to podyktowane zarówno założeniami i wymogami programu jak też względami bezpieczeństwa, ponieważ każde dziecko wykonuje doświadczenia samodzielnie pod nadzorem prowadzącego. W przypadku większej ilości chętnych zajęcia są prowadzone przez 2 osoby.

W sprawie uruchomienia zajęć prosimy o kontakt mailowy (info@chefik.pl).

Zapraszamy 🙂

Podziel się na: