Skip to main content

CHEFIK

Edukacja techniczna (STEM) dla Twojego dziecka

„Chefik” to przemyślany, 4-letni program edukacyjny dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Składa się z cyklu zajęć opartych na doświadczeniach oraz eksperymentach z zakresu chemii, fizyki i nauk technicznych.

Doświadczenia wykonywane są zarówno przez prowadzącego jak i uczniów, tworząc atmosferę wspólnej zabawę i wyzwalając kreatywność dzieci.

STEM (ang.): Science, Technology, Engineering, Math – Nauka, Technologia, Inżynieria, Matematyka
więcej..

Inspiracja

 

Czy ja też składam się z takich drobnych cząsteczek jak woda? Dlaczego płomień świeci? Jak długo będzie istnieć Ziemia? Skąd bierze się prąd? Jaka jest temperatura na Słońcu?

Nauka

 

CHEFIK to oparty o doświadczenia i eksperymenty program edukacyjny nurtu STEM (Science, Technology, Engineering, Maths) skierowany do dzieci w wieku 4-12 lat.

Zabawa

 

Poprzez zabawę, eksperymenty i samodzielnie wykonywane doświadczenia CHEFIK wprowadza dzieci w świat fizyki, chemii i nauk technicznych.

CHEFIK ORGANIZUJE

zajęcia edukacyjne dla dzieci

Zajęcia edukacyjne przygotowane są dla dwóch grup wiekowych – 4-6 lat oraz 7-12 lat. Wynika to z konieczności dostosowania języka przekazu, który musi być dobrany odpowiednio do grupy wiekowej.

więcej..
naukowe urodziny i pikniki

Jeśli Państwa dziecko lubi „robić coś z niczego” i ma w sobie żyłkę małego człowieka zainteresowanego ciekawymi zjawiskami, eksperymentami i cechuje się szeroko rozumianym głodem wiedzy, to urodziny z Chefikiem wspaniale odpowiadają na te potrzeby dziecka.

więcej..
Pokazy i demonstracje

Pokazy i demonstracje naukowych doświadczeń prowadzone są na indywidualne zamówienia klientów oraz w ramach różnych wydarzeń. Zazwyczaj towarzyszy im część doświadczalna, kierowana głównie do dzieci, które samodzielnie mogą przeprowadzać bezpieczne eksperymenty.

więcej..