Skip to main content

Chefik Online – jak to działa?

Wyróżnikiem naszych zajęć – również w wersji „online” – jest możliwość samodzielnego wykonywania doświadczeń przez dzieci. Oznacza to konieczność dostarczenia materiałów do zajęć, które przesyłamy za pośrednictwem InPost do paczkomatów. Aby zoptymalizować koszty wysyłki materiałów w każdej przesyłce znajdzie się komplet pomocy do 3 lub 4 zajęć – czyli pakiet.  W pakiecie mogą znaleźć się elementy kartonowe cięte na wycinarce laserowej, pomoce drukowane na drukarce 3D, baterie „pastylki”, gumki recepturki, folia lustrzana, patyczki, przewody elektryczne, metalowe blaszki itp.

ZAPISY

Zgłoszenia na zajęcia online odbywają się za pośrednictwem tego formularza i takie zgłoszenie traktujemy jako wiążące. Oznacza to:

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić tylko raz (nie ma potrzeby wypełniania go aby otrzymać kolejny pakiet). Pakiety będą przesyłane do momentu rezygnacji z zajęć lub zakończenia roku szkolnego.

CENA PAKIETU

Każdy pakiet zawiera komplet materiałów do 3 lub 4 zajęć w cenie 38 zł / zajęcia (ilość zajęć zależy od objętości wysyłanych materiałów). Koszty wysyłki pakietu w wysokości 12.99 zł zostaną doliczone do faktury, która każdorazowo po wysyłce pakietu trafia na adres email podany przy zgłoszeniu.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

Terminy realizacji zajęć publikujemy w kalendarzu. Każdy wpis kalendarza zawiera link do opisu zajęć oraz link do GoToMeeting – aplikacji, którą wykorzystujemy to połączeń online.

Zachęcamy rodziców do każdorazowego zapoznania się z opisem zajęć. Na dedykowanej konkretnym zajęciom stronie znajdują się ważne informacje dotyczące dodatkowych elementów potrzebnych do zajęć (nożyczki, klej, taśma itp.)

Zajęcia realizowane są w cyklach 3 lub 4-tygodniowych, tj. co 3 lub 4 tygodnie następuje wysyłka kolejnego pakietu, a w kalendarzu zamieszczane są terminy zajęć online, które dla danego pakietu kontynuowane są przez okres 3-4 tygodni. Po zakończeniu cyklu na stronie z opisem zajęć umieszczany jest link do wideo z nagraniem.