Skip to main content

TopTutor to wspólna inicjatywa kilku współpracujących ze sobą firm, której jesteśmy częścią. Wspólnie oferujemy kompleksowe przygotowanie dzieci do rozwoju naukowych i lingwistycznych zainteresowań oraz wspomagamy w wyborze ścieżki rozwoju i określeniu predyspozycji.

Nauka przedmiotów online dla dzieci i młodzieży

Pracujesz i jednocześnie jesteś rodzicem, dlatego już wiesz, jak kluczowa jest edukacja i znalezienie odpowiedniej ścieżki rozwoju zawodowego. Pomóż swoim dzieciom nabrać wiatru w żagle już na początku ich drogi.

JĘZYKI OBCE

MATEMATYKA

OCENA UMIEJĘTNOŚCI

TESTY PREDYSPOZYCJI

NAUKI ŚCISŁE

PROGRAMOWANIE

Skuteczna edukacja, rozwijanie talentów, wyrównywanie szans, określanie predyspozycji edukacyjnych i zawodowych.

 • alternatywne i nowoczesne metody uczenia się
 • indywidualne podejscie
 • najlepsi tutorzy na rynku
 • innowacyjne i ciekawe warsztaty z różnych dziedzin i o różnym stopniu trudności
 • nauka samodzielnego uczenia się, rozwiązywania problemów i logicznego myślenia
 • dobra rozrywka i trwalsze zapamiętywanie w myśl zasady, że nauka jest skutkiem ubocznym zabawy

Co zyskują dzieci i ich rodzice?

 • możliwość skorzystania z alternatywnych metod uczenia się
 • kontakt z najlepszymi tutorami na rynku, oparty na indywidualnym podejściu do uczniów
 • dostęp do innowacyjnych i ciekawych warsztatów z różnych dziedzin i o różnym stopniu trudności
 • umiejętność samodzielnego uczenia się, rozwiązywania problemów i logicznego myślenia
 • pomoc w rozpoznaniu zdolności i wyborze odpowiedniej ścieżki zawodowej
 • wsparcie w pokonywaniu trudności w nauce i możliwość wyrównania szans
 • dobrą rozrywkę i trwalsze zapamiętywanie w myśl zasady, że nauka jest skutkiem ubocznym zabawy
 • wartościowy czas (dzieci) i większą przestrzeń (rodzice)

Brzmi interesująco? Kliknij na opisach poniżej, aby przenieść się na stronę naszych partnerów i zyskać dodatkowe korzyści.

Nauki ścisłe

Nauka przez praktykę! Nasze warsztaty pozwalają zrozumieć zjawiska i zagadnienia z zakresu chemii, fizyki, informatyki, biologii, elektroniki i robotyki. Uczestnicy samodzielnie przeprowadzają eksperymenty oraz budują własne pomoce naukowe z dostarczonych przez nas materiałów. Oferujemy ponad 100 warsztatów tworzących program Chefik – spójny, 4-letni cykl edukacyjny nurtu STEM (Science/Technology/Engineering/Maths) oparty o eksperymenty i doświadczenia. Zajęcia prowadzimy stacjonarnie i online, w języku polskim i angielskim.

Matematyka

Ciekawie i efektywnie uczymy matematyki, prezentujemy ją na konkretach i wizualizujemy. Pozwalamy uczniom myśleć!
Zamiast jedynego słusznego sposobu rozwiązywania zadań dopuszczamy do głosu kreatywność i niekonwencjonalne podejście do matematycznych zagadnień. Oferujemy kursy dla dzieci od 4-go roku życia do… matury. Pracujemy w małych grupach (4-8 osób). Wykorzystujemy profesjonalne pomoce dydaktyczne dostosowane do wieku i umiejętności uczestników. Pokazujemy, że matematyka jest atrakcyjna, z nami każdy ją polubi!

Programowanie

Na nagrodzonej przez ekspertów Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich platformie Ligi Niezwykłych Umysłów uczymy praktycznego programowania poprzez rozwiązywanie problemów z użyciem języków: Python, C++, Java i SQL. Uczestnicy biorą udział w misjach programistycznych, kolekcjonują osiągnięcia, medale i certyfikaty. Z platformy korzysta już kilkanaście tysięcy uczniów z ponad 600 szkół w całej Polsce.

Podczas rejestracji na stronie LNU lub po jej zakończeniu użyj kodu rabatowego CfFJo-ttf1c – obniżysz cenę o 10% 🙂
Nie wiesz jak? Sprawdź
instrukcję.

Języki obce

Od 19 lat inspirujemy do nauki języków obcych. Rozkręcamy w mówieniu, porządkujemy gramatykę, naprawiamy błędy wyniesione ze szkoły. Już blisko 4 tys. uczniów weszło na wyższy poziom przy naszej pomocy. Oprócz praktycznej znajomości języka uczestnicy zyskują świetną wymowę, nabierają umiejętności samodzielnego uczenia się, a w dalszej perspektywie – mają szansę na studia za granicą i większe możliwości na rynku pracy. Na początek proponujemy bezpłatną lekcję próbną.

Testy predyspozycji edukacyjnych i zawodowych

Znajdujemy mocne strony dzieci. Wykorzystujemy do tego innowacyjny szwajcarski test zdolności poznawczych BrainCore. Jest oparty na badaniach nad neurobiologią mózgu, a jego celem jest wskazanie indywidualnych zdolności i kompetencji. Podczas konsultacji z trenerem rodzice i uczniowie otrzymują konkretne wskazówki, dzięki którym dzieci mogą w pełni rozwinąć swój potencjał. Prowadzimy też szkolenia i pomagamy zaplanować ścieżkę kariery poprzez coaching i mentoring.