Skip to main content

Jeśli chcesz zgłosić dziecko na zajęcia skorzystaj z tego linku (zostaniesz przekierowany do zabezpieczonego Formularza Google).

UWAGA: Koszt zajęć za rok szkolny podzielony jest na równe miesięczne raty. W przypadku dołączenia uczestnika do zajęć w trakcie roku szkolnego pierwsza opłata może być inna niż regularna płatność miesięczna. Roczny koszt zajęć pomniejszany jest proporcjonalnie do ilości zajęć, które już się odbyły a należność dzielona w taki sposób, aby po uiszczeniu pierwszej opłaty wysokość pozostałych rat odpowiadała kwocie raty podanej w umowie.

Zajęcia w placówkach są uruchamiane pod koniec września lub z początkiem października pozakończonej rekrutacji. Na podstawie zgłoszeń występujemy o wynajem sali od szkoły w najdogodniejszym dla wszystkich dzieci terminie oraz informujemy drogą mailową o rozpoczęciu zajęć. Jeśli ze względu na kolizję terminu zajęć Chefik z zajęciami szkolnymi dziecko nie może wziąć w nich udziału do grupy dołączamy dzieci z listy rezerwowej (limit dzieci w grupie na jednego prowadzącego to 12 osób, maksymalna liczba dzieci na zajęciach to 20, decyduje kolejność zgłoszeń).


Ważne informacje – uruchomienie zajęć w nowych placówkach

Rekrutacja na zajęcia na rok szkolny 2017/2018 odbywa się w wielu szkołach na terenie Wrocławia i powiatu wrocławskiego. Możliwość uruchomienia zajęć uwarunkowana  jest zebraniem grupy 8 dzieci z klas 1-3/4 lub 3/4-6. Maksymalna liczba dzieci w grupie nie może przekroczyć 12 na jednego prowadzcego. Jest to podyktowane zarówno założeniami i wymogami programu jak też względami bezpieczeństwa, ponieważ każde dziecko wykonuje doświadczenia samodzielnie pod nadzorem prowadzącego. W przypadku większej ilości chętnych zajęcia są prowadzone przez 2 osoby.

W sprawie uruchomienia zajęć prosimy o kontakt mailowy (info@chefik.pl).

Zapraszamy 🙂

[jamiesocial]