Skip to main content
Aktualności

Zapisy na zajęcia na rok szk. 2018/19

Witamy 🙂

Miło nam, że zdecydowali się Państwo zapisać swoje dziecko na nasze zajęcia. Dołożymy wszelkich starań, aby utwierdzić Państwa w przekonaniu, że była to trafiona decyzja. Co rok nasz zestaw przyrządów naukowych poszerzamy o nowe, innowacyjne pomoce, które sprawiają, że dla Państwa dzieci nasze zajęcia to przede wszystkim wspaniała zabawa.


W celu zapisania dziecka na zajęcia w roku szkolnym 2018/2019 prosimy skorzystać z tego linku (nastąpi przekierowanie do zabezpieczonego Formularza Google).


Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o naszym programie i firmie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie O Programie oraz z informacjami o nas na FB lub bezpośrednio na stronie O nas.

Zajęcia w placówkach są uruchamiane pod koniec września lub z początkiem października po zakończonej rekrutacji. Na podstawie zgłoszeń występujemy o wynajem sali od szkoły w najdogodniejszym dla wszystkich dzieci terminie oraz informujemy drogą mailową o rozpoczęciu zajęć. Jeśli ze względu na kolizję terminu zajęć Chefik z zajęciami szkolnymi dziecko nie może wziąć w nich udziału do grupy dołączamy dzieci z listy rezerwowej (limit dzieci w grupie na jednego prowadzącego to 15 osób, maksymalna liczba dzieci na zajęciach to 20, decyduje kolejność zgłoszeń).

WAŻNA INFORMACJA: Zapisanie dziecka na zajęcia jest fakultatywne. Po dostosowaniu się do Państwa preferencji odnośnie terminów i godzin zajęć i ustaleniu ich ze szkołą (nie dotyczy SP „Atut”, terminy są już ustalone) skontaktujemy się z Państwem z prośbą o potwierdzenie udziału dziecka w zajęciach. Wtedy też otrzymają Państwo umowę i terminarz zajęć.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Chefika 🙂

 


Uruchomienie zajęć w nowych placówkach

Rekrutacja na zajęcia na rok szkolny 2018/2019 odbywa się w wielu szkołach na terenie Wrocławia i powiatu wrocławskiego. Możliwość uruchomienia zajęć uwarunkowana  jest zebraniem grupy 10 dzieci z klas 1-3/4 lub 3/4-6. Maksymalna liczba dzieci w grupie nie może przekroczyć 15 na jednego prowadzącego. Jest to podyktowane zarówno założeniami i wymogami programu jak też względami bezpieczeństwa, ponieważ każde dziecko wykonuje doświadczenia samodzielnie pod nadzorem prowadzącego. W przypadku większej ilości chętnych zajęcia są prowadzone przez 2 osoby.

W sprawie uruchomienia zajęć prosimy o kontakt mailowy (info@chefik.pl).

Zapraszamy 🙂