Skip to main content
[aktualizacja: 2020-04-07]

WAŻNE INFORMACJE:

Zakończyliśmy wysyłkę pierwszego pakietu 3 zajęć Chefik Online (trebusz, spinner, źródła prądu). Wysyłka kolejnych 3 zajęć rozpocznie się w najbliższy piątek, a ich realizacja po Wielkanocy.

Zgłoszenia na zajęcia odbywają się za pośrednictwem tego formularza. Zgłoszenie traktujemy jako wiążące. Oznacza to, że zostanie wystawiona faktura, która następnie trafi na adres email podany przy zgłoszeniu.
Aby zoptymalizować koszty wysyłki materiałów w każdej przesyłce znajdzie się komplet pomocy do 3 zajęć w cenie 35 zł / zajęcia.

[wpis: 2020-03-23]

Aby w zaistniałej sytuacji umożliwić dzieciom skorzystanie z naszych zajęć prosimy o wypełnienie tego formularza, co umożliwi nam przesłanie kompletu materiałów na Państwa adres pocztowy. Minimalizując ryzyka związane zagrożeniem, materiały do zajęć wyślemy w kopertach lub kartonowych opakowaniach za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost do paczkomatów. W przesyłce mogą znaleźć się elementy kartonowe cięte na wycinarce laserowej, pomoce drukowane na drukarce 3D, baterie „pastylki”, gumki recepturki, folia lustrzana, patyczki, przewody elektryczne, metalowe blaszki itp.

Zajęcia będą prowadzone online za pośrednictwem platformy wideokonferencyjnej GotoMeeting w kilku terminach w tygodniu. Platforma jest dostępna zarówno przez przeglądarkę jak i w postaci aplikacji na urządzenia mobilne (smartfon, tablet itd.) i zapewnia równolegle połączenie audio oraz wideo.